O nás

O NÁS

Dopravní akademie a.s. je společností poskytující veškeré vzdělávací služby v oblasti provozu na pozemních komunikacích a silniční dopravy. Může se pochlubit širokým portfoliem odborných vzdělávacích kurzů pro řidiče. Aktivně se zapojuje do národních i mezinárodních projektů a výzkumné činností v otázkách spojených s provozem na pozemních komunikacích, dopravní bezpečností a legislativou s tím související.
Svoje know-how a postupy při výuce v kurzech má chráněny jako průmyslové vzory Úřadem průmyslového vlastnictví.

Dopravní akademie je expertem v péči o firemní flotily a díky své vlastní ověřené metodice je schopna svým klientům nastavit takové vnitrofiremní procesy, které jim zajistí a udrží nízkou nehodovost, ale umožní jim zlepšit i další sledované ukazatele, jako je ekonomika jízdy, ekologie nebo servisní náklady. Na základě rozboru dopravních nehod a podrobné analýzy stávajících procesů ve firmě stanoví vhodný trénink řidičů, čímž dokáže snížit nehodovost i náklady na provoz vozidel až o 40% do dvou let od zavedení systému.

Kurzy poskytujeme po celé České republice a na Slovensku v českém, slovenském a anglickém jazyce.

Ředitel a zakladatel akademie Robert Kotál je uznávaným dopravním expertem. Kromě publikační činnosti a členství v různých odborných komisích přednáší na národních i zahraničních konferencích.

Dopravní akademie se stala odborným garantem projektu Bezpečně tmou, který si klade za cíl zvýšit bezpečnost chodců za snížené viditelnosti. Více informací zde.

Kurzy a ceny

Vzdělávací kurzy Dopravní akademie jsou organizovány jako celodenní, v časovém schématu od 9 do 16:15 hodin.
Nabídka zdokonalovacích kurzů ZDE

Více ►

Outsourcing CARS & DRIVERS komplexní péče o firemní flotilu

Dokážeme analyzovat a nastavit vnitrofiremní procesy tak, abychom snížili náklady a udrželi nízkou nehodovost ve flotile. Princip naší služby spočívá v péči jak o firemní automobily

Více ►

Dopravně psychologické pracoviště

Pracoviště provádí vyšetření, které je podmínkou pro získání profesního osvědčení učitele autoškoly, dále vyšetření nutné pro vrácení řidičského oprávnění po zákazu řízení

Více ►